Не направив операција тоа е само многу добра шминка

Џенифер Лоренс проговори за тврдењата дека направила пластична хирургија.Лоренс се здружи со Кајли Џенер за најновото издание на „Interview“ каде што парот зборуваше за пластичната хирургија. Лоренс објасни дека е неверојатношто може да направи шминката и негираше дека отишла под нож за да направи козметички подобрувања.

-Mислам дека е неверојатно што може да направи шминката затоа што работам со Хунг (Ванго), кој ги исцртува усните и го нарекувам пластичен хирург, бидејќи сите во последните неколку месеци откако работам со него се убедени дека имав операција на очите. Не направив операција на очите. Се шминкам, објаснува Лоренс.

Актерката воедно додаде дека и жал за мажите бидејќи тие се заглавени со она што го имаат.

За разлика од неа Кендал Џенер откри дека во минатото користела филери, а воедно и ги зголемила градите.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Релативно срамежлив дечко отишол во кафич со другарите и откако се напиле по една пијачка овој собрал сили и и пришол на некоја од девојките, прашувајќи ја дали може да ја части...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен....
Верски календар
На денешен ден
280.- Роден е римскиот цар Флавиј Валериј...
1617.- Меѓу Шведска и Русија е склучена спогодба...
1807.- Роден е американскиот писател Хенри...
1844.- Домениканска Република се одвои од Хаити,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби