Џеј Ло во скромна фаза: Забележана додека патува во економска класа

Џенифер Лопез направи сè за да не привлече внимание на себе додека беше забележана како лета во економска класа на лет кон Париз.Дивата, која има богатство во вредност од 400 милиони долари, докажа дека сè уште е скромната Џени од маалото, додека патуваше од Неапол, Италија до Париз, Франција.

Фотографиите ја покажуваат 54-годишната пејачка додека лежерно седи до прозорецот на летот на AirFrance - каде цените започнуваат од 134 евра и нема бизнис класа.Пејачката најпрвин го помина обезбедувањето, за потоа заедно со својот телохранител да се качи во авионот.

Лопез претходно замина на соло одмор во Италија. Според гласините

била во „добро расположение“ за време на нејзиното бегство и покрај тоа што ја прогонуваа гласините за „неизбежен“ развод со актерот Бен Афлек.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Жена му на Трпе родила близнаци.
Трпе на работа донел мекици да части, и колегите го прашуваат дали близнаците му се еднојајчани или двојајчани.
- А бе, едното е двојајчано, а...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1556.- Во Рим свечено е осветено грандиозната...
1606.- Роден е Харменсон ван Рајн Рембрант,...
1904.- Во Бадевалер умре Антон Павлович Чехов,...
1944.- Во Штип бугарските фашисти ја убија Вера...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби