ФОТО: Кој го лови синот на Претседателот Иванов?

Девојката која му го фрли пикот на Иван, синот на Претседателот Ѓорѓе Иванов, е никој друг туку моделот Билјана Стоиловска (33).

Оваа македонска манекенка која работи во Белград во новиот број на Вест открива дека е фасцинирана од Иван и што поскоро би сакала да се запознае со него.

-Кога за прв пат го видов Иван на телевизија, веднаш се заинтересирав за него и почнав да ги следам неговите јавни појавувања. Тој е навистина прекрасен дечко и сигурно многу девојки се вртат околу него. Не само што добро изгледа, туку го гледав и како се дружи со децата во претседателската вила на Водно, и го слушав во неколку наврати како свири на гитара, навистина извонреден човек, вели таа.

Кој знае! Можеби желбата ќе и се исполни веднаш штом Иван ќе дознае за неа.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
После подолго време дошол поп во некое градче. Се собрале полно луѓе за да се исповедаат.
- Попе, јас 12 пати го мамев маж ми.
Пресметува нешто попов и вика:
- Ти забранувам 3...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1547.- Умре шпанскиот освојувач Ернан Кортес, кој...
1804.- Наполеон Бонапарта за францускиот цар...
1805.- Во битката кај Астерлиц, позната како...
1814.- Умре францускиот писател Донасјен Алфонс...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби