ВИДЕО: Џеј Ло како стриптизета во првиот трејлер на Hustlers

Долгоочекуваниот трејлер за последниот филм на латино дивата Џенифер Лопез конечно е тука.

Hustlers е базиран врз приказна објавена во еден магазин од Њујорк за група стриптизети кои решаваат да ги земат работите во свои раце и да ги измамат своите богати клиенти од Вол Стрит.

На чело на екипата ја гледаме Џеј Ло, а покрај неа ќе имаме можност да уживаме и во перформансот на Костанса Ву, Џулија Стајлс, Карди Би, Кеке Палмер и ред други.

Официјалната премиера на филмот се очекува на 13-ти септември.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Се враќа Мујо дома од работа и ја затекнува Фата со Хасо:
- Добро бе Хасо, биваше ли ова да ми го направиш?! Па заедно во школо одевме, најдобри другари бевме, кум ми беше на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
9.- Роден е римскиот цар Тит Флави Веспазијан,...
1095.- На црковен собир во Клермон папата Урбан...
1626.- Папата Урбан III ја освети црквата „Свети...
1697.- Роден е англискиот сликар Вилијам Хогарт,...