Star Wars: The Rise Of Skywalker со неочекуван крај?!

Посебен видео материјал за Star Wars: The Rise Of Skywalker викендов беше прикажан пред публиката на D23 Expo, во Калифорнија.

Lukasfilm денеска и официјално го објави видеото онлајн.

Специјалната снимка од деветтото продолжение на познатата франшиза започнува со сцени од претходните делови од сагата, а завршува со Реј, која судејќи по она што го гледаме преминува на темната страна.

Трик или неочекуван крај? Останува да видиме на 20-ти декември.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Еден човек доаѓа во едно село, среќава двајца селани на сред село и му се обраќа на едниот.
- Каде е кметот?
- Сее!
- Сее? Сред зима?
На тоа се надвоврзува другиот селанец:
-...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини, од...
Верски календар
На денешен ден
1889.- Роден е Волтер Липман, северноамерикански...
1903.- Над селото Цапари, на Пелистер се водеше...
1939.- Во Лондон умре Сигмунд Фројд, австриски...
1984.- Во Струга умре Владо Малески, македонски...