Роберт Патинсон: Ако не успеам како Бетмен, ќе снимам порно

Ако филмот „Бетмен“ биде неуспех, ќе почнам да снимам порнофилмови, изјави британскиот актер Роберт Патинсон во интервју за „Гардијан“.– Немам посуров критичар од мене самиот, за тоа ако „Бетмен“ доживее неуспех кај гледачите… Сакам да го одиграм суперхеројот, зашто се чувствувам поврзан со него. Бетмен е доста сложен лик, прокоментира Патинсон во врска со неговата последна улога како „човекот лилјак“.

Освен Патинсон, во филмот на Мет Ривс ќе глумат и Зои Кравиц, Пол Дејно, Колин Фарел и други. Проектот е во претпродукција. Блокбастерот треба да излезе на 25 јуни 2021 година.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Аман докторе, дојдов на операција на крајници, а вие ми го извадивте и слепото црево?!!!
- Е да... Колегите ми аплаудираа на првата операција, па морав нешто да направам на бис.
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози, а на повисоките места има остатоци од кашест снег. Врнежи од снег се бележат на Попова Шапка, Маврово, Струга и на...
Верски календар
На денешен ден
274.- Во Наисус (денес Ниш) е роден Константин...
1525.- Последниот ацтечки цар Куаутемок по долго...
1533.- Роден е Мишел Монтењ, француски...
1825.- Потпишан е Договор меѓу Русија и Велика...