Unhinged: Новиот трилер со Расел Кроу го крши мразот по корона кризата

-Мислам дека не знаеш што значи да имаш лош ден...Но, ќе дознаш, вели Расел Кроу во трејлерот за новиот психолошки трилер Unhinged, што треба да се појави во кината низ Америка од 1-ви јули.

Оваа премиера воедно ќе биде и првата после затворањето на кината поради пандемијата на коронавирус во САД.

Познатиот оскаровец, кој е речисти непрепознатлив од неговите Гладијатор денови, овој пат го гледаме во улога на негативец. Една навидувам наивна караница за време на сообраќајниот метеж се претвора во неочекуван излив на бес и борба за преживување.

Филмот е во режија на Дерик Борте, а сценариото е дело на Карл Елсворт.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Двајца другари, едниот стар ловџија, другиот тазе, одат на лов. Влегуваат тие во шумата и стариот ловџија му вика на новајлијата:
- Седи сега ти во грмушкава и глас да не си...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1640.- Во Антверпен умре Петар Паул Рубенс,...
1672.- Во Москва е роден Петар Велики, цар на...
1778.- Во Париз умре Франсоа Волтер, француски...
1918.- Умре Георгиј Валентинович Плеханов, руски...