Кејли Куоко: Крајот на „The Big Bang Theory“ ме погоди како гром од ведро небо!

Актерката Кејли Куоко во ново интервју за „Варајети“ раскажува како била изненадена и шокирана од одлуката на продуцентот Чак Лоре да ѝ стави крај на светски познатата хумористична серија ,,The Big Bang Theory”.– Бев шокирана и не ни знаев што зборува. Ме погоди како гром од ведро небо!, раскажува Куоко (Пени).

Имено, таа и нејзиното поранешно момче Џони Галецки (во серијата – Ленард), биле убедени дека ќе има и 13-та сезона и нашироко разговарале за тоа. Но, еден ден, Лоре ги викнал вo канцеларија и им соопштил дека Џим Парсонс (Шелдон) одлучил да ја напушти серијата.

Продуцентот потоа им рекол дека проектот не може да продолжи ако еден член на екипата се откаже. Па, имало и плачење, негодување итн.

Актеркара била шокирана од сѐ тоа, но серијата никогаш не доживеа 13. сезона. Куоко потоа се прослави и со серијата „Стјуардеса“ (комедија-мистерија), а во мигов го снима филмот ,,The ,,Man from Toronto” со Вуди Харелсон покрај неа.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Трпе, зошто татко ти денес беше на училиште?
- Учителката го викна за да се жали од мене.
- И што стана?
- Е па ништо, учителката ми кажа сега да ја викнам мајка ми, за да се...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
753 п.н.е.- Според преданието, Ромул го основал...
1500.- Португалскиот морепловец Педро Алварес...
1509.- Умре англискиот крал Хенри Седми, основач...
1699.- Умре францускиот писател Жан Батист...