Бен Афлек во еротски трилер со поранешната девојка Ана де Армас

Бен Афлек во новиот филм глуми покрај својата поранешна девојка Ана де Армас. Станува збор за еротскиот трилер „Deep Water”.

Поранешните љубовници во вистинскиот живот, вo филмот глумат двојка во „неконвенционален брак испреплетен со еротика и психо-насилни игри“. Сценариото на Зак Хелм и Сем Левинсон е засновано на романот на Патриша Хајсмит, а режијата е на Адријан Лајн.

Афлек и Де Армас ја прекинаа својата едногодишна врска пред нешто повеќе од една година, а тој денес е во врска со Џенифер Лопез.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Твојата девојка изгледа ужасно! - му вели таткото на синот.
- Го знам јас тоа, ама со твојот стар автомобил неможев да најдам ништо подобро
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На...
Верски календар
На денешен ден
1535.- Британскиот филозоф и државник сер Томас...
1867.- Под притисок на Канаѓаните, британската...
1871.- Рим стана престолнина на Обединета...
1960.- Формирана е обединета и независна...