Погледнете го трејлерот за Avatar: The way of water

Долгоочекуваниот трејлер за Avatar: The way of water конечно е тука!Трејлерот, кој ексклузивно беше пуштен низ кината заедно со премиерата на Doctor Strange in the Multiverse of Madness, сега може да се погледне и онлајн.

Продолжението на еден од најпопуларните блокбастери од пред повеќе од една деценија, ги следи настаните од првиот дел. Во Avatar: The way of water, ја следиме приказната на семејството Сали, неволјите со кои што треба да се справат, битките во кои треба да останат живи и трагедиите кои треба да ги преживеат.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Тато, да не спиеш?
- Не! Кажи што сакаш.
- Дај ми 200 денари за во град,
- Остај ме бе, нели гледаш дека СПИЈАМ!

* * *
Се јавува плавуша во Авиоимпекс:
- Се извинувам,...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1882.- Германскиот бактериолог Роберт Кох...
1905.- Во Велес е роден Стефан Гајдов,...
1972.- Во Москва е потпишан договор меѓу САД и...
1994.- Весникот на албански јазик "Флака е...