Саманта се враќа: Ким Катрал тајно сними сцена за продолжението на „Sex And The City“

The Post ексклузивно дозна дека Ким Катрал - која своевремено ја глумеше Саманта Џонс во „Сексот и градот“, неодамна снимила сцена за претстојната 2 сезона од спинофот на HBO Max „И едноставно така...“Во шокантен развој на настаните, изворите открија дека Катрал (66) направила огромно камео кое претходно не било запишано никаде во сценариото, па многумина од екипата останале збунети кога дознале што се случува.

Ким Катрал претходно беше мошне категорична околу тоа дека не сака да ја репризира својата улога како Саманта. Нејзината одлука произлезе од долгогодишниот лош однос со Сара Џесика Паркер, а воедно и од тоа во која насока сценаристите го водат нејзиниот лик.

Според информациите, сцената со Саманта е снимена во март во близина на студиото Силверкап во Квинс, каде што се снимаат ентериери за серијата.

Снимањето било толку тајно, што Катрал пристигнала во теренско возило со затемнети стакла за да биде сокриена од љубопитните погледи.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Се запишале Трпе, Мали Џокица и Џемо во прво одделение. После првиот час, земале да си ги мерат пенисите.
Знаете кој имал најголем?
Џемо, зашто имал 18 години!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден за заштита на животните
- Светски ден на населбите
1669.- Во Амстердам умре Харменсон ван Рајн...
1787.- Роден е францускиот политичар и историчар...