Погледнете го првиот трејлер за „Despicable Me 4“

Поминаа две години откако „Minions: The Rise of Gru“ го зафати летниот бокс-офис во 2022 година, но семејствата нема да мора да чекаат уште долго за уште една авантура со омилените анимирани херои.

 „Despicable Me 4“ треба да се појави во кината овој јули, а новиот трејлер ветува уште една ѕвездена авантура со Гру и неговите пријатели.

„Despicable Me 4“ започнува по настаните од „Despicable Me 3“. Семејството на Гру расте со доаѓањето на Гру Џуниор. Покрај познатите лица, во продолжението ќе се запознаеме и со два нови непријатели: Максим Ле Мал (Вил Ферел) и неговата фатална партнерка Валентина (Софија Вергара).Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Црногорецот му раскажува на внукот како на времето храбро се бореле со Турците.
- "Ми ка соколови низ Цетиње, а Турци ка пизде за нама"
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Ден на Царинската служба на Република...
1629.- Роден е холандскиот астроном, математичар...
1685.- Умре англискиот писател Томас Отвеј, чии...
1759.- Умре германскиот композитор Георг Фридрих...