Мишел Вилијамс се пошегува на сметка на Бијонсе

Екс членката на популарната музичка група Destiny’s Child, Мишел Вилијамс направи шега со нејзината пријателка, Бијонсе.

Додека присуствуваше на Liberty University настанот, од нараторот беше побарано да и се јави на нејзината пријателка додека во живо го спроведуваат интервјуто.

Да се има бројот на популарната пејачка и да ја имате слободата да и се јавите кога ќе посакате е незамисливо за многумина луѓе на планетава зошто ретко кој ја има таа привилегија.

Всушност, Мишел се согласила претходно да направат ваква шега. Девојката која ја имитира Бијонсе е студент на универзитетот која се согласила  да го искористат нејзиниот телефон и глас за да се изгледа така реално.

На крајот шегата ја признаа и ја открија лажната Бијонсе.  За да го погледнете моментот директно пуштете на 18-та минута.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Се враќа Мујо дома од работа и ја затекнува Фата со Хасо:
- Добро бе Хасо, биваше ли ова да ми го направиш?! Па заедно во школо одевме, најдобри другари бевме, кум ми беше на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено пo наместа влажни коловози на повисоките и суви коловози на пониските места. Намалена видливост поради појава на магла од 50...
Верски календар
На денешен ден
1562. - Во Мадрид е роден Феликс Лопе де Вега,...
1758.- Британците го окупираа Сенегал.
1763.- Умре францускиот писател Прево, познат по...
1783.- Последните британски војници го напуштија...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби