Џеј Ло и нејзината ќерка заедно во спотот за „Limitless“

Латино дивата, Џенифер Лопез и нејзината ќерка Ема, за прв пат се појавија заедно во новиот спот за песната „Limitless“, која воедно се најде како дел од саундтракот на последниот филм на Лопез Second Act.

Видеото, кое е во режија на самата пејачка, ја раскажува приказната за триумфот и одлучноста, каде Ема ја игра улогата на младата верзија на Џеј Ло.

Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој штрк изел жаба.
Штркот летал а жабата више му била до гзот.
Отаму жабата го прашала штркот на која височина летаат.Тој и одоворил дека летаат на 5000 м а жабата му рекла...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на поезијата
- Ден на пролетта
1556.- Кентерберијскиот надбискуп Томас Кренмер...
1685.- Во Ајзенах е роден Јохан Себастијан Бах,...
1804.- Стапи на сила Наполеоновиот кодекс,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби