Жешкиот настап на Pussycat dolls проследен со бурни реакции

Pussycat Dolls по неколку години пауза се вратија на сцената со настап кој веднаш го вклучи алармот за паника.

Девојките го зачинија својот перформанс на X Factor шоуто со супер провокативна облека и секси кореографија. Како сето тоа да не беше доволно, претставија и дел од својата нова песна „React“ проследена со жежок воден танц.

За дел од гледачите пред малите екрани настапот на Никол Шерцингер и девојките едноставно беше преголема доза на голотија.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Неискусна девојка го прашува момчето:
-Мили, какво ти е тоа испакнување на панталоните?
-Тоа е бубрег мила.
-Ох, толку сум загрижена за тебе. Да не имаш камен во бубрегот?
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1265.- Првпат е свикан англискиот Парламент со...
1327.- Англискиот крал Едвард Втори го принуди...
1649.- Заробениот крал Чарлс Први на крајот на...
1667.- По 13-годишните борби Русија ја порази...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби