Кети Пери откри дека е бремена во спотот за „Never Worn White“

Kети Пери и Орландо Блум го очекуваат своето прво дете. Убавата вест за бременоста на пејачката беше откриена во спотот за нејзината нова песна „Never Worn White“ каде за прав пат ја видовме со стомаче.-Ох Боже, мило ми е што не треба да го собирам стомакот повеќе или да носам голема чанта, напиша Кети на Twitter, кратко по објавувањето на видеото.

Во песната -прв сингл за Кети во 2020-та – таа пее за својот страв од врзување, а воедно и за тоа дека конечно е подготвена за среќа и заеднички живот со својот сакан.

Ова ќе биде прво бебе за Кети, а второ за Орландо, кој има син од бракот со Миранда Кер.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Двајца другари, едниот стар ловџија, другиот тазе, одат на лов. Влегуваат тие во шумата и стариот ловџија му вика на новајлијата:
- Седи сега ти во грмушкава и глас да не си...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1640.- Во Антверпен умре Петар Паул Рубенс,...
1672.- Во Москва е роден Петар Велики, цар на...
1778.- Во Париз умре Франсоа Волтер, француски...
1918.- Умре Георгиј Валентинович Плеханов, руски...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби