ВИДЕО: Тејлор Свифт се нурна во сцената

Концертите на Тејлор Свифт несомнено се едно од најдобрите доживувања за нејзините обожаватели. Пејачката во моментот е на долгоочекуваната „Eras“ турнеја, на која им приреди вистински 3-часовен спектакл на посетителите изведувајќи дури 44 песни.

Сепак, најимпресивниот дел од целото шоу е мигот кога Тејлор буквално се нурнува во сцената, која е претставена како огромен базен и „плива“ под неа.

Обожавателите се воодушевени, а видеата од настанот за кратко ги преплавија социјалните медиуми.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Некој крупен маж земал ситна жена, па другарите го прашуваат:
- Добро бе, каков ви е сексот, кога сте толку различни?
- Абе, јас си лежам, она е одозгоре, па јас ја држам и...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е шкотскиот економист Адам Смит, кој...

1819.- Роден е англискиот астроном и математичар...

1826.- Во Лондон умре Карл Марија Вебер,...

Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби