Милица Павловиќ за Бекстејџ: Понекогаш сум кучка, но добро се борам со неа

Милица Павловиќ, откако се појави на сцената пред единаесет години, ниту за момент не се откажа од својата решеност да се истакне во жестоката конкуренција во работата која неизмерно ја сака, ужива и го дава својот максимум во секој момент.

Наизглед остра и на пристојна, професионална дистанца, зад камерите и објективите, Милица ни открива дека е емотивна девојка и голем професионалец. Викендов кој е зад нас имаше настап во дискотека во Скопје, одлична можност за да биде гостин во единствениот естраден магазин „Бекстејџ”.

Што се таа кажа за македонската публика, концертот кој и предстои но и за тоа во кои ситуации е кучка, погледнете во прилог.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
После подолго време дошол поп во некое градче. Се собрале полно луѓе за да се исповедаат.
- Попе, јас 12 пати го мамев маж ми.
Пресметува нешто попов и вика:
- Ти забранувам 3...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1547.- Умре шпанскиот освојувач Ернан Кортес, кој...
1804.- Наполеон Бонапарта за францускиот цар...
1805.- Во битката кај Астерлиц, позната како...
1814.- Умре францускиот писател Донасјен Алфонс...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби