„Мал петел“ за оргазмично добро утро

Од сите секс играчки кои може да е најдат на пазарот „Little Rooster“ најверојатно една од поинтересните поради тоа што има за цел да ви започне денот со оргазам.„Малиот петел“ во суштина е мини аларм кој што е така направен за совршено да се намести во женското меѓуножје.

Откако алармот се активира секс играчката започнува да вибрира и има за цел да ве доведе до оргазам. „Little Rooster“ има 7 типови на вибрации, 30 нивоа на моќ и според производителот е така направен што нема ниту да забележите дека го носите.Ако сте љубител на утринскиот секс и започнување на денот со насмевка, овој „петел“ е вистинскиот за вас.  Наскоро следи и уште една верзија од секс играчката која ќе биде наменета за машката популација.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Маж и жена се расправаат.
Жената: Ако ми беше сопруг, ќе ти турев отров во кафето.
Мажот: Ако ми беше сопруга, ќе го испиев!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по претежно суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регионалниот пат Р-2332 патен правец Ресен-Охрид (Отешево-Трпејца, преку...
Верски календар
На денешен ден
1204.- Умре Мојсие Мајмоинид, еврејски филозоф,...
1466.- Во Фиренца умре Донати ди Николо ди Бето...
1553.- Роден е францускиот крал Анри IV, прв...
1570.- Данска ја призна независноста на Шведска.
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби