Телеком Black Friday попусти што не се пропуштаат

Македонски Телеком во рамките на Black Friday и Cyber Monday акцијата овозможува големи попусти на атрактивни мобилни телефони.

Корисниците можат да купат телефони од брендовите Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, Motorola и Nokia со попуст и до 8.000 денари. Одредени модели, пак можат да се купат и по цена од 1 денар. Попустот на телефоните се однесува за корисници на Magenta 1 М и Smart М тарифните модели, со договор во Доверба 24.

Корисниците кои што ќе нарачаат телефон во рамки на Black Friday акцијата, можат да ја искористат и актуелната кампања на Телеком за осигурување смартфон за само 1 денар. Промотивното осигурување важи за период од 2 години и се однесува за секој нов телефон купен купен со Доверба 24 во Magenta 1 M и Magenta 1 L, како и во Smart M и Smart L тарифите.

Black Friday акцијата ќе трае заклучно до 02.12. Со нарачката вклучена е достава, а количините на телефоните се ограничени. Попустот за корисниците ексклузивно е достапен во Телеком онлајн продавницата.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Влегува човек во кафич и му вика на шанкерот:
- Дај ми две дупли вотки.
- Ти изгледа си имал многу тежок ден, а?
- Абе остај, открив дека постариот брат ми е педер.
Доаѓа...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
41.- Убиен е римскиот цар Гај Јулиј Калигула. Тој...
76.- Роден е римскиот цар Публиј Елиј Хадријан,...
1712.- Роден е Фридрих Втори Велики, пруски крал...
1732.- Роден е францускиот писател Пјер Огистен...