Новогодишната кампања на Телеком ни порачува како да ѝ дадеме подобар крај на 2020

Празничната атмосфера како да недостасува на крајот од годинава која ни постави многу предизвици и прашања на кои сѐ уште не го знаеме одговорот. Но, можеме да ја испратиме годината што ни предизвика толку непријатности со мали добри гестови, ни порачува Новогодишната кампања на Телеком.И покрај сите откажани родендени, свадби и фестивали,.. и покрај сè што пропуштивме, сѐ уште имаме време да измамиме насмевка кај луѓето што ги сакаме.

Кампањата нè инспирира да најдеме позитивна енергија во себе и да ја споделиме, за да ставиме подобар крај на годината и да влеземе во новата со надеж за подобра иднина.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Мујо и Фата излегле со кучето на прошетка, кога по некое време Фата се сетила дека заборавила да облече гаќи. И му текнало на Мујо идеја:
- Фато, дај на кучето да те помириса...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1533.- Англискиот крал Хенри Осми се ожени со Ана...
1579.- Во Утрехт побунетите провинции Холандија,...
1627.- Роден е Роберт Бојл, англиски физичар и...
1736.- Роден е францускиот математичар,...