Македонски Телеком прославува 100 000 Magenta 1 семејства

Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред шест години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место, за целото семејство и за сите бизнис потреби. Во текот на годините, Magenta 1 постојано се надоградуваше, се прилагодуваше на очекувањата на корисниците и воспостави нови стандарди.

Славиме 100 000 Magenta 1 семејства, кои не се само бројка, туку обврска да бидеме уште подобри. Прославуваме заедно со промотивен пакет од 100 GB мобилен интернет, кој се активира преку TelekomMK app. Важи за сите Magenta 1 мобилни линии на М и L тарифните модели и Magenta 1 Business M и L и може да се користи до крајот на годината.

Приватните и деловни Magenta 1 корисници може да добијат и брендиран Love Magenta ранец, доколку склучат/обноват договор за лојалност во промотивниот период.

Ја имаме довербата на 100 000 Magenta 1 семејства, кои уживаат во придобивките на најдобриот пакет за интегрирани услуги на пазарот. Да прославиме заедно!

Повеќе информации на: www.telekom.mkПрочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Полицаец на работа на стадион, за време на утакмица се туфка ли туфка, па на крај изнервиран станува и вика:
- Па добро бе мајку му стара, не може ли да ќутите и да...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1791.- Роден е Мајкл Фарадеј, англиски физичар и...
1792.- Во екот на војната со контрареволуцијата...
1862.- Американскиот претседател Абрахам Линколн...
1933.- Во Париз почна Светскиот младински...