Нова дигитална програма за лојалност и наградување за корисниците на Македонски Телеком

Поволностите и попустите се достапни преку TelekomMK апликацијата

За да ја награди лојалноста на корисниците Македонски Телеком почнува нова дигитална програма за лојалност и наградување. Оваа програма е создадена за сите приватни и деловни постпејд и фиксни корисници, кои ја користат апликацијата Telekom MK.Сите поволности и понуди од многубројните партнери може да се одберат и активираат со еден клик на банерот „Искористи го моментот“ на насловната страна на апликацијата. Попустите се од областите: техника, трговија, едукација, здравје, дом и уредување, автомото, патувања и многу други. Со активацијата на корисникот му се генерира единствен QR код којшто треба да го приложи и верификува кај партнерите.

Нема ограничување на бројот на различни поволности коишто може да ги активира еден корисник, а секој корисник може да ги активира посебно за секоја линија што ја има најавено на апликацијата Telekom MK.

Бројот на партнерите и понудите секојдневно ќе се менува и збогатува, затоа е корисно секојдневно да се проверува апликацијата за да се искористат најновите понуди вклучени во листата.

Македонски Телеком ја препознава и цени посветеноста на корисниците и токму затоа ја создаде дигиталната програма за лојалност со одлични попусти од голем број партнери.

Повеќе информации на линкот.
Преземете ја TelekomMK апликацијата на линкотПрочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

- Што е разлика меѓу падобран и кондом?
- Па, ако падобран се дупне, еден живот помалку. Ако кондом се дупне, еден живот повеќе.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1570.- Папата Пие Петти иако од црквата ја...
1707.- Роден е италијанскиот писател Карло...
1723.- Умре англискиот архитект Кристофер Рен,...
1778.- Роден е аргентинскиот генерал и...