Предбрачен договор: Ако ја изневери, цел живот ќе ѝ ги плаќа сметките

„Тиктокерка“ по име Шајлин Мартинез од американската сојузна држава Ајдахо открива како се погрижила и осигурала околу тоа нејзиниот свршеник да не ја изневерува.– Мојот вереник штотуку потпиша правен документ што го заверивме и на нотар, каде што се вели дека, доколку тој некогаш ме изневери, ќе мора да ми ги плаќа сметките. Значи, ако ме изневери, се зае**л!, вели девојката во видеото на Тик-ток, кое има над осум милиони прегледи.

Идната невеста додава дека тоа е „паметно и моќно и вистински божји дар“ дека нејзиниот свршеник лично го напишал документот.

,,Ова е убедливо најпаметното нешто што сум го слушнал”, „Може ли да ни испратите линк со ПДФ од тој документ“ – гласат дел од коментарите.

Мартинез натаму нагласи дека нема да ги открива подробностите од тој договор и дека тоа било „многу романтичен гест“ од нејзиниот свршеник.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Си биле американец, французин и Трпе.
Американецот се фали.
-Мојата жена е лавица!
-А мојата е тигрица , рекол французот
-И мојата жена не е човек,рекол Трпе!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по претежно суви коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На...
Верски календар
На денешен ден
1571.- Шпанската морнарица кај Лепанта во...
1849.- Во Балтимор умре Едгар Алан По,...
1879.- Британските трупи извршија инвазија врз...
1885.- Во Копенхаген е роден Нилс Хенрик Давид...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби