Меланија открива детали за својата сексуална страна

Доналд Трамп можеби е познат по лошиот однос кон медиумите, но не и во односот со неговата жена. При еден разговор уште од времето пред Трамп да стане претседател на САД, односно во 1999 година, Меланија открила сочни детали од нивната врска. Тогаш, се уште не биле во брак.Интервјуто го правел познатиот американски новинар Хоувард Стерн, кој се одвивал во живо на радио станица. Најпрво тој го интервјуирал Доналд, а подоцна го прашал дали може да разговара со девојката во неговиот кревет, знаејќи дека со него е згодната Меланија. Иако разговорот го започнуваат за можна кандидатура за претседател, многу брзо преминуваат на пикантни детали.

- Многу си секси. Ги видов твоите фотографии. Не можам да верувам, па ти си како сон. Да ти кажам нешто... Сакам да ја облечеш најсекси облеката која ја имаш. Што би било тоа?, запрашал новинарот.Меланија била спремна на споделување, па одговорила: Нема да ти кажам сега ништо, ќе видиш самиот.

Потоа следувало прашањето што носи сега Меланија, која моментално била гола. На тоа, дрскиот новинар и кажал дека веќе си ги соблекол панталоните. Интересно е тоа што во тој момент Доналд проговорил дека Меланија е навистина гола, но воопшто не му пречеле коментарите од Хоувард.

Ова интервју не наишло на големо одобрување во јавноста откако медиумите се потсетија на него, но веруваме дека тоа не ги засегна многу ниту Меланија ниту Доналд.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Екипата на Колумбија треба да изведува пенал. Капитенот му вика на еден од најдобрите играчи да го изведе.
- Шефе, те молам немој мене, имам жена и деца.
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Во клисурите и засеците можна е појава на помали одрони, особено на патните правци: Кочани – Македонска Каменица -...
Верски календар
апостол Аристарх. На своето второ патување апостол Павле за првпат дошол во Солун. Таму останал три недели, проповедувајќи го Христос во еврејската синагога. Меѓу слушателите,...
На денешен ден
1442.- Роден е англискиот крал Едвард IV, водач...
1758.- Роден е американскиот државник Џејмс...
1789.- Побунетиот екипаж на англискиот брод...
1813.- Во Болеславец, Полска, умре Михаил...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби