Еден од најжешките мажи на светот повторно слободен

Бракот на Чанинг Татум и неговата сопруга Џена важеше за еден од најстабилните во Холивуд, па токму затоа веста за нивната разделба на многумина им дојде како вистински шок.

Пред медиумите да започнат со шпекулации поврзани со разводот, парот го искористи Instagram за да објави порака околу одлуката за разделба по 9 години заеднички живот.

-Апсолутно ништо не е сменето во однос на тоа колку се сакаме еден со друг, но љубовта е прекрасна авантура која за сега нè носи на различни патишта, велат тие и додаваат дека нивното разделување не е поради некаков скандалозен настан или пак поради некаква тајна.

Парот се запозна на снимањето на филмот „Step Up“ во 2006-та година, а стапи во брак по три години врска. Како Чаниниг, така и Џена, секогаш отворено зборуваа за својата врска, за предизвиците во бракот, а воедно и за својот сексуален живот.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе на час по македонски.
- Трпе, составот за домашните миленици е ист како на брат ти.
- Е па што да правам кога имаме исто куче!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Од ЕВН е најaвено дека од 03.10.2018 година, напојувањето на тунелите на патот Демир Капија - Смоквица од страна на...
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден на слепите
- Меѓународен ден на пешачењето
70 п.н.е.- Роден е римскиот писател Публиус...
1529.- Турскиот султан Сулејман II се откажа од...
1542.- Роден е царот Абу ул Фат Џелалудин Акбар,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби