Принцот Хари се направи дека не ја гледа бившата

Многу луѓе се нашле во ситуација кога случајно се сретнале со некоја поранешна љубов додека се во придружба на својата сопруга или сопруг. Некои избираат да се поздрават, додека други решаваат да ја игнорираат личноста како воопшто да не ја познаваат.Не знаеме дали Меган Маркл е љубоморна сопруга, но нејзиниот сопруг, принцот Хари во нејзино присуство ги игнорира бившите.

Хари се најде во небрано откако за време на едно излегување со војвотката се најде во иста просторија со една од девојките со кои се забавувал, актерката Џена Колман.-Хари мораше да помине покрај Џена за да дојде до масата на која што требаше да седи со Меган. Беше мошне чудно, а некои од другите гости дури и коментираа за тоа. Џена гледаше во земја, додека Хари пред себе. Меган изгледа дека не забележа. Го помина целиот појадок со насмевка на лицето, додека Хари изгледаше дека му е непријатно. Беше супер пријателски расположен со сите, но се однесуваше како Џена воопшто да не е тука, открива очевидец на настанот.

Џена и Хари се забавуваа во 2015-та, но поради нивните збиени распореди нивната врска не премина во ништо посериозно.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Спортски пилот на аеро митинг прави лупинзи, и одеднаш забележува дека му се запалил десниот мотор.Веднаш се јавува во контролната кула:
- Десниот мотор се запали,што да...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Од вторник - 16.10.2018, ЈП Македонијапат ќе изведува градежни работи (машинско асфалтирање, надоградба на...
Верски календар
На денешен ден
1760.- Роден е Клод Анри Сен Симон, француски...
1797.- Во италијанското село Кампоформио...
1803.- Роден е унгарскиот политичар Ференц Дак,...
1849.- Во Париз умре Фредерик Франсоа Шопен,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби