Селин Дион повторно шокира со својот изглед

За некого бизарна, за друг потполно своја, Селин Дион деновиве е топ тема во светските таблоиди.

Познатата пејачка ги загрижи своите обожаватели со ковчестиот изглед и големата промена во имиџот. Иако многумина се прашувуваат дали е добра со здравјето, Дион тврди дека нема место за паника.-Ако мене ми се допаѓа, нема што да зборувам околу тоа. Не се мачете. Не правете фотографија. Ако ви се допаѓа, тука сум. Ако не, оставете ме на мир, вели Дион за The Sun.

Зборувајќи за ненадејната промена на стилот, Селин потенцира дека ужива во новиот изглед бидејќи облеката прави да се чувствува убаво, бестрашно, моќно и атрактивно. Анализирајќи го нејзиниот последен избор на модни парчиња, тешко е да се каже дека изгледа така, но и покрај тоа Дион е убедена дека сè е онака како што треба да биде.Што се однесува до шпекулацијата дека се забавува со својот пријателот Пепе Муноз, Селин вели дека се само многу добри пријатели.

-Ние сме најдобри пријатели. Се разбира дека се гушкаме, се држиме за раце, излегуваме, па луѓето го гледаат тоа. Мислам, тој ми ја подава раката кога излегувам.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе добил слаба оцена по географија.Кога дознал
татко му решил да му помогне на синот.Го земале глобусот и ....
-Тате,каде се наоѓа Атлански Океан?
По кусо вртење на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Скопје, 15 јули 2019 (МИА) – Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е...
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е сер Џошуа Рејнолдс, англиски...
1872.- Роден е Раул Амундсен, норвешки поларен...
1885.- Воспоставена е британска колонијална...
1940.- Адолф Хитлер ја издаде директивата...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби