Врската на Ирина Шајк и Бредли Купер на стаклени нозе

Веќе подолго време се зборува за проблеми во врската на манекенката Ирина Шајк и актерот Бредли Купер, а извори блиски до парот откриваат дека двојката „се обидува да сфати зошто воопшто се сè уште заедно“.Шајк, според изворот, веќе се иселила од домот, во кој покрај нив, живее и нивната двегодишна ќерка Леа.

Гласините за проблемите во врската меѓу манекенката и актерот се појавија по филмот „Ѕвездата е родена“ и наводниот близок однос меѓу Купер и неговата колешка од сцената – Лејди Гага.

Приказната особено ја зачини нивниот емотивен заеднички настап на доделувањето на Оскарите кој Ирина го гледаше од публиката.

На годинешната Мет гала, Шајк на црвениот тепих се појави сама.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
На час по биологија. Ајде деца кој ќе ми каже некое убаво цвеќе.
- Љубичица!
- Браво, многу убаво.
- Нарцис, учителке..
- Браво, многу убаво.
Малиот Трпе.
- Оргазам...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Виадукт Трејд известува дека на ден 19.08.2019 ќе се започне со изведување на градежни активности за поставување на електрично осветлување на крстосница Катланово на магистрален...
Верски календар
На денешен ден
1846.- САД го анектираа Ново Мексико.
1862.- Во Сен Жермен-ан Леи е роден Клод Дебиси,...
1883.- Во Париз умре Иван Сергеевич Тургенев,...
1911.- Прочуеното дело на Леонардо да Винчи,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби