ФОТО: Џеј Ло се подготвува за улогата на стриптизета

Латино дивата, Џенифер Лопез, во јули ќе наполни 50 години, но тоа воопшто не ја спречува да добива филмски улоги во кои ќе покаже малку повеќе гола кожа од вообичаено.Актерката и пејачка, напорно работи на своето тело поради филмот Hustlers, во кој ќе имаме можност да ја видиме во улога на стриптизета.

Нејзиниот партнер, Алекс Родригез на својот Instagram профил сподели видео на кое имаме можност да ја видиме Џеј Ло во акција додека учи некои движења за танц на шипка.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Бил Ладен распишал конкурс за терорист кој ќе се удри со авион во Ајфеловата кула. Во последниот круг на тестирање останале Талибанец, Ирец и Србин.
Бил Ладен го прашува...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Виадукт Трејд исвестува дека на ден 19.08.2019 ќе се изведуваат градежни активности при поставување на индуктивни јамки на автопат, наплатна станица Тетово, патен правец Гостивар...
Верски календар
На денешен ден
1854.- Умре Вилхелм Шелинг, германски филозоф,...
1960.- Прогласена е независноста на Сенегал...
1961.- На границата на источен и западен Берлин...
1968.- Советскиот Сојуз и другите земји на...