Сакате повеќе пари, но не знаете како до нив? Имаме решение

Сакате повеќе пари?

Тоа значи дека сте амбициозни и дека се грижите за иднината.

Но, постои начин како да заработите значителна сума на пари без осумчасовно работно време и 20 години напорна работа.

Како?

Едноставно: Тргувајќи на светска берза.

Не мора да бидете финансиски експерт за да тргувате и да заработите пари на светска берза. Таму веќе тргуваат луѓе како вас, како и илјади наши сограѓани.

Со експертска помош и бесплатни 50€ кои ги добивате како почетен капитал, без никаков ризик и пари, многу брзо можете да ги совладате основите на тргување и да почнете да заработувате.

Бесплатни 50€ почетен капитал?

Бесплатни 50€ почетен капитал е наменет за вежбање, меѓутоа доколку за време на вежбањето го истргувате бараниот обем на тргување, можете да ги подигнете сите 50€ како и целокупниот профит што сте го оствариле!

Дали е ова само уште една интернет превара и колку сте во ова сигурни?

Брокерската куќа Fortrade преку која се извршува тргувањето, во соработка со FXLider, ви дава бесплатен почетен капитал и има лиценца од еден од најригорозните регулатори на светот FCA во Велика Британија. Заради тоа се е 100% легално и транспарентно и сите клиенти имаат заштита од брокерскиот регулатор.

Во ред, но јас немам време за ова.

Бесплатната едукација и експертска помош се апсолутно прилагодени на Вашето слободно време, а за самото тргување Ви требаат не повеќе од 10 минути дневно. Ако имате 10 минути дневно да го унапредите своето знаење, вештини и на крајот и буџетот, регистрирајте се бесплатно и тргнете да тргувате со 50 евра почетен капитал уште денеска.

Бесплатните 50 евра за тргување можете да ги превземете овде.

FXLider има соработка со Fortrade Limited – компанија која е авторизирана и регулирана во UK од страна на FCA (Financial Conduct Authority) под лиценца со број 609970.

Договорите за разликата во цената (CFD) ги претставуваат производите кои се потпираат на финансискиот левериџ и носат високо ниво на ризик за Вашиот капитал затоа што цените можат брзо да постанат неповолни за Вас. Овие производи можеби нема да бидат соодветни за сите клиенти и заради тоа морате да бидете сигурни да сте ги разбрале ризиците, а и да побарате независен совет. Овој материјал не претставува понуда, барање ни трансакција во поглед на било кој финансиски инструмент. Загубите можат да ги надминат Вашите депозити и од Вас би можело да се бара да извршите дополнителни плаќања. FXLider не прифаќа никаква одговорност за било каква употреба на овие коментари ниту за последиците кои од тоа можат да проистекнат. Не се дава никакво уверување ниту гаранција за точноста или потполноста на овие податоци. Како резултат на тоа, секое лице кое ќе постапи спрема нив, тоа го прави потполно на сопствен ризик.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој црнец од некое афричко племе доаѓа со жена му и неговото новородено дете кај доктор Џоунс и му вика:
'Докторе, имам осум деца и сите се црни како мене, само ова е бело....
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. Поради сообраќајна незгода на патниот правец Струмица – ГП Ново Село, сообраќајот е во прекин од 45 минути по...
Верски календар
Кирил и Методиј. Овие двајца светители се посебно важни за словенските народи. Родени се во Солун, во деветтиот век, во видно византиско семејство. Свети Кирил кој пред да стане...
На денешен ден
Ден на солунските браќа Кирил и Методиј.
Православната црква во 11-от век, во чест на...
1543.- Во Фромборг, во Полска, умре Никола...
1905.- Роден е Михаил Шолохов, еден од...