Нова празнична понуда на Македонски Телеком

Во пресрет на Новогодишните празници, Македонски Телеком го надоградува Magenta 1 и Smart портфолиото со нови поволности за целото семејство, овозможувајќи им на корисниците остварување на своите желби и соништа за нови уреди и побогата комуникација со своите најблиски.Со Magenta 1, која ги вклучува најдобрата дигитална телевизија – MaxTV и најстабилниот интернет, корисниците добиваат повеќе мобилен интернет и повеќе можности за споделување на празничните мигови.

Така, за Новогодишните празници, Magenta 1 M на корисниците им нуди два постпејд броја со неограничени разговори и со промотивни 15 GB мобилен интернет за безгрижно споделување на сите убави моменти, како и одличен бонус од 16.000 денари за купување нов телевизор или смартфон.

Македонски Телеком со новогодишни поволности и во Smart тарифите.

Овие празници, корисниците на Smart M промотивно добиваат бонус од 8.000 денари за купување нов смартфон по супер цена, како и 15 GB мобилен интернет за комплетно уживање во празничните денови.

Најновата понуда на Македонски Телеком е најдобриот семеен подарок што на сите членови им овозможува заедно да сонуваат и да споделуваат опуштени празнични мигови вредни за паметење.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Зошто втори февруари го викаат педерски празник? Зашто на хрватски се вика "Други - другога ..."
Се шета лисицата низ шумата, мртва - гладна, кога од една грмушка слуша...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по претежно суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регионалниот пат Р-2332 патен правец Ресен-Охрид (Отешево-Трпејца, преку...
Верски календар
На денешен ден
- Национален празник на Кенија
1642. - Холандскиот морепловец Абел Тасман го...
1821.- Во Руан е роден Гистав Флобер, француски...
1922. - Во Бенешов, кај Прага, е роден Франтишек...