Вагина пиво - сите машки фантазии во едно шише

Една компанија во Полска реши да промовира на пазарот посебен тип на пиво – вагина пиво. Според производителот „The Order of Yoni“ пивото е направено од „вагинална млечна киселина земена од жешки модели“.-Замислете си ја жената на вашите соништа, вашиот предмет на желба. Нејзиниот шарм, нејзината сензуалност, нејзината страст. Сега можете да ја вкусите, да почувствувате како мириса, да го слушнете нејзиниот глас. Замислете дека ви дава страсна масажа и нежно ви шепоти на уво сè што ќе посакате. Ослободете ги своите фантазии и замислите дека сето тоа може да биде споено во едно шише пиво, пишува на интернет страната на пиварата, која го произведува пивото.

Тајната на пивото е во користењето на напредни микробиолошки техники со кои се изолираат, испитуваат и подготвуваат бактерии од вагината на моделите.

Иако многумина се загрижени околу хигиенските импликации од пивото, производителот ги убедува консументите дека девојките од кои што се земаат бактериите се целосно здрави и дека целиот процес на производство ги елиминира сите несакани елементи.

Пивото доаѓа во две верзии и тоа Bottled Lust и Bottled Passion и двете со 8 отсто алкохол.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Маж и жена се расправаат.
Жената: Ако ми беше сопруг, ќе ти турев отров во кафето.
Мажот: Ако ми беше сопруга, ќе го испиев!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по претежно суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регионалниот пат Р-2332 патен правец Ресен-Охрид (Отешево-Трпејца, преку...
Верски календар
На денешен ден
1204.- Умре Мојсие Мајмоинид, еврејски филозоф,...
1466.- Во Фиренца умре Донати ди Николо ди Бето...
1553.- Роден е францускиот крал Анри IV, прв...
1570.- Данска ја призна независноста на Шведска.
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби