ФОТО: Џенифер Лопез нема потреба од долна облека

Латино ѕвездата, Џенифер Лопез, реши да се појави на црвениот тепих на Трибека филмскиот фестивал без долна облека. Сепак, пред да помислите дека дошла сосема гола, следи разочарување. Лопез само избра фустан кој е разголен доволно за да видиме дека е гола, но не и да открие нешто повеќе.Креацијата е со потписот на Том Форд. Иако не е едно од најдобрите модни изданија во кои што сме ја виделе, сепак го привлече вниманието на фотографите.

Популарната пејачка и актерка на фестивалот го провираше својот долгоочекуван документарец ,,Halftime” кој што ќе се емитува на Netflix.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Некој селанец сакал да ја помине реката со трактор, ама не знаел колку е длабока.
Здогледал некоја русокоса покрај патот.
- Невесто, рекава длабока е?
- Не!
Тргнал овој низ...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1791.- Роден е Мајкл Фарадеј, англиски физичар и...
1792.- Во екот на војната со контрареволуцијата...
1862.- Американскиот претседател Абрахам Линколн...
1933.- Во Париз почна Светскиот младински...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби