Прославуваме 5 години Magenta 1

Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред пет години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место и во една сметка, за целото семејство и за сите бизнис потреби.Magenta 1 постојано се надоградуваше, се прилагодуваше на очекувањата на корисниците и воспостави нови стандарди. Низ перспектива од пет години ја подобрувавме и ја прилагодивме понудата на новото дигитално време и Magenta 1 сега нуди повеќе и овозможува побогато дигитално искуство, поголема флексибилност, можност за динамичен избор и комбинирање на услугите според потребите.

Веќе 5 години сме поврзани, споделувавме и уживаме заедно во придобивките на најдобриот пакет за интегрирани услуги на пазарот.

По повод овој значаен јубилеј, Македонски Телеком им се заблагодарува на довербата на своите корисници. Прославуваме со промотивен 10 GB мобилен интернет кој е еднократен и достапен за сите приватни постпејд корисници, како и за деловните корисници на Magenta 1 Business и Business тарифните модели.

Активирајте го промотивниот мобилен интернет само преку Telekom MK апликацијата, со цена од еден денар и искористете го во наредните 30 дена по активирањето. Промоцијата трае ограничен временски период.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

- Што се случува кога две плавуши трчаат една кон друга?
- Се крши огледалото.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1799 - Умре Пјер - Огистен Карон де Бомарше,...
1800.- Умре рускиот генералисимус Александар...
1803.- Велика Британија и објави војна на...
1804.- Наполеон Бонапарта се прогласи за цар на...