Новогодишна промоција за деловните корисници на Телеком

Македонски Телеком најавува одлични Новогодишни промоции за деловните корисници. Овие празници, добивате многу поволности со промотивната понуда.Останете секогаш поврзани со три пати повеќе интернет во Magenta 1 Business Essential и Standard, Business Essential и Standard. Склучете нов или продолжете го постојниот договор Magenta 1 Business и добијте намалени цени на претплатата на мобилните линии.

Не пропуштајте ја промоцијата за модерна веб-страница и алатки за дигитален маркетинг со пакетот In One Start којшто можете да го користите без надомест во првите три месеци од договорот.

Оваа година, за прв пат се воведува промотивен буџет за фиксен интернет во Magenta 1 Business за набавка на уреди по супер цени. Во рамките на оваа промоција добивате и дополнителен буџет во мобилното портфолио Business.

Промоцијата веќе започна и ќе важи до 31 јануари 2024 година.

Дигиталната трансформација на вашиот бизнис продолжува и за време на празниците.

Повеќе информации на: https://www.telekom.mk/magenta1-business.nspxПрочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Во лудница оди комисија да ги провери лудаците кој како се понаша и одат од еден до друг, некој се замислува дека е авион, друг скока во празен базен и така натаму. Доаѓаат до...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1193.- Умре арапскиот државник и војсководец...
1461.- Во англиската „Војна на ружите“ Едвард од...
1678.- Роден е италијанскиот композитор и...
1789.- Во Њујорк е свикан првиот Конгрес на САД....