Погледнете како изгледаше „скромната“ роденденска забава на Џеј Ло

Верувале или не, латино дивата, Џенифер Лопез, деновиве наполни 50 години. Иако изјавуваше дека овој роденден ќе го прослави со мала забава, во светот на богатите и славните, малите работи изгледаат поголеми од вообичаено.

Пејачката на својот YouTube канал сподели мал дел од луксузната прослава, а воедно ни откри како изгледаше моментот кога од својот свршеник А Род доби скромен подарок – црвено Порше.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Си биле Трпе и Лео и живееле во Струга. Паднале големи дождови, се излил Црн Дрим и почнал да поплавува. Трпе живеел на 3 спрат, а водата стигнала до 2. Доаѓа Лео со чамец пред...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1573.- Роден е Микеланџело Караваџо, италијански...
1831.- Во Сподње Ретје е роден Фран Левстик,...
1864.- Во Лондон е основана Првата...
1891.- Во Њујорк умре Херман Мелвил, еден од...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби