Dave’s Kitchen изненади со своја емисија на YouTube

Dave’s Kitchen од неодамна пријатно нè изненади со своја емисија на YouTube.

Уникатните и креативни рецепти на Давор, добија видео издание, па од сега, па натаму ќе можеме да другаруваме со него и на неговиот YouTube канал.

На почетокот од оваа хедонистичка авантура, Dave’s Kitchen ни приготви превкусен коктел со вишни, совршено разладување за ова топло време.

Доколку сакате да ги следите сите рецепти од Dave’s Kitchen кликнете Subscribe на неговиот канал.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Врти плавуша кај дечкото на мобилен и од таму слуша женски глас:
- Претплатникот не е достапен...
... па оваа реагира:
- Ма немој, краво една, а тебе достапен ти е, а???

*...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1270.- Умре францускиот крал Луј Деветти, кој во...
1530.- Роден е Иван Четврти Василевич - Грозни,...
1718.- Француските доселеници во Америка во...
1744.- Роден е германскиот писател, историчар,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби