Џенифер Греј: Нема замена за Патрик Свејзи во „Валкан танц 2“

Џенифер Греј, ѕвездата на „Валкан танц“, која ќе глуми и во продолжението, за „People“ изјави дека нема да има актер како замена за ликот на покојниот Патрик Свејзи во следниот филм.

Нивната филмска хемија од пред 33 години важи за една од најлегендарните романси во историјата на филмот.

– Сè што можам да кажам е дека не може да се замени некој што починал – никогаш не можете да повторите нешто така волшебно како што беше тоа. Едноставно, одите со нешто поразлично!, нагласи Греј.

Работата на „Валкан танц 2“, се чува во тајност. За сега, се знае само дека сценариото е на Мики Доутри и Тобајас Јаконис. Освен Греј, имињата на другите кои ќе бидат дел од филмот не се соопштуваат.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Мујо и Фата излегле со кучето на прошетка, кога по некое време Фата се сетила дека заборавила да облече гаќи. И му текнало на Мујо идеја:
- Фато, дај на кучето да те помириса...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1533.- Англискиот крал Хенри Осми се ожени со Ана...
1579.- Во Утрехт побунетите провинции Холандија,...
1627.- Роден е Роберт Бојл, англиски физичар и...
1736.- Роден е францускиот математичар,...