Најдобри vs најлоши: Како изгледаа познатите на Billboard музичките награди?

Понекогаш е мошне тешко да се избере вистинската комбинација за црвениот тепих. Познатите можеби имаат пари, но во морето на стилисти и модни брендови кои се натпреваруваат која ѕвезда да ја носи токму нивната креација, се случуваат бројни модни катастрофи.

На црвениот тепих по повод Billboard музичките награди видовме од сè по нешто, како кај жените, така и кај мажите. Додека едни избраа успешно, други целосно потфрлија појавувајќи се во модни парчиња во кои едноставно изгледаат смешно.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе добил слаба оцена по географија.Кога дознал
татко му решил да му помогне на синот.Го земале глобусот и ....
-Тате,каде се наоѓа Атлански Океан?
По кусо вртење на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Скопје, 15 јули 2019 (МИА) – Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е...
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е сер Џошуа Рејнолдс, англиски...
1872.- Роден е Раул Амундсен, норвешки поларен...
1885.- Воспоставена е британска колонијална...
1940.- Адолф Хитлер ја издаде директивата...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби