Електронски ваучер за шопинг кај светски познати брендови

Cashback World ви нуди преку 130.000 трговци низ целиот свет каде со секое ваше плаќање и приложување на вашата Cashback картичка, ќе ви биде пресметан попуст и дополнителни Shopping points кои ќе ви овозможат супер предности.Едни од најдобрите брендови на облека и спортски додатоци се дел од големата трговска мрежа на Cashback кои секојдневно на своите корисници им овозможуваат да го добијат само најдоброто.

Оваа шопинг заедница ви ги нуди секогаш најдобрите зделки за секое ваше купување, а доколку го искористите Е-ваучерот ќе добиете инстант брз поврат да вашите средства. Со Е-ваучерот на Cashback, ќе го збогатите вашиот шопинг со многубројни предности, а неговото користење е всушност толку едноставно и брзо.

Доколку сте љубители на добро парче облека или пак елегантни модни аксесоари, имаме одлично решение за вас, како да го направите секое ваше купување во вашите омилени брендови поедноставно, побрзо и сигурно!

Посакуваниот Е-ваучер можете да го обезбедите за време на шопингот, а секако, ќе можете веднаш и да го искористите.

Еве што сѐ треба да направите:

   1. Инсталирајте ја бесплатната Cashback App за iOS во App Store или за Android во Google Play Store
   2. Изберте ја иконата за Е-ваучер во апликацијата 
   3. Платете го вашиот Е-ваучер едноставно со кредитна картичка
   4. По завршувањето на нарачката, можете веднаш да го искористите вашиот Е-ваучер при купувањето
   5. И за крај, едноставно уживајте - вашиот Cashback и „шопинг поените“ ви се кредитираат директно при нарачката на Е-ваучерот

Вашата Cashback App директно ќе ви го приложи вашиот Е-ваучер за време на шопингот, а вие треба само да го покажете кодот на вашиот ваучер на касата.

Овој ваучер се користи како готовина за плаќање во Tommy Hilfiger, Penny Black, Addidas, Carpisa, Polo Ralph Lauren, Gant, Sport Vision, Sport M и многу други.

Погледнете ја целосната листа на брендови на следниот линк https://www.cashbackworld.com/mk/search?f=ct-13.

Обезбедете си го вашиот Е-ваучер во Cashback App и искористете го веднаш при купување, а воедно добијте брз и едноставен начин до вашето омилено парче облека.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Влегува пијаница во кафана и порачува ракија. Шанкерот го гледа пијан и го откачува:
- Искачај надвор, не служиме пијаници.
Поминуваат 10 минути пијаницата се враќа и...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1662.- Умре Блез Паскал, француски математичар,...
1850.- Во Париз умре Оноре де Балзак, француски...
1936.- Франкистите од Шпанија го застрелаа...
1973.- Полковникот Пападопулос, шеф на воената...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби