ФОТО: BEAUTY EXPO ’23 – прв саем за козметика, коса и естетика

Викендов во Хотел Лимак, Скопје се одржува првиот саем за козметика, коса и естетика - BEAUTY EXPO ’23. Саемот свечено беше отворен вечера со ревијата на „Ador Gold” и ќе трае до недела, 14-ти мај.


Посетителите ќе имаат можност да ги разгледаат штандовите на околу 40-тина изложувачи кои нудат богат избор на производи по промотивни цени и саемски попусти.

Влезниците се со цена од 200 ден, а организатори на саемот се Арт Школа за убавина и Во Бело.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Се запишале Трпе, Мали Џокица и Џемо во прво одделение. После првиот час, земале да си ги мерат пенисите.
Знаете кој имал најголем?
Џемо, зашто имал 18 години!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Светски ден за заштита на животните
- Светски ден на населбите
1669.- Во Амстердам умре Харменсон ван Рајн...
1787.- Роден е францускиот политичар и историчар...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби