Бен и Џен: Распад на бракот или маркетинг трик за популарност?

Џенифер Лопез и нејзиниот сопруг Бен Афлек деновиве се топ тема во таблоидите, по гласините дека нивниот брак е на стаклени нозе. Познатата холивудска двојка повеќе не живее заедно, а Лопез пристигна сама на премиерата на нејзиниот нов филм „Атлас“ каде што се појави најслаба до сега.


Интересно е што само еден пред премиерата, Бен и Џен, беа забележани заедно, додека Афлек суптилно им покажа на папараците како е меморирана неговата сопруга во мобилниот телефон.

Иако многумина веруваат дека актерот конечно се освестил и наскоро ќе го прекине бракот со латино дивата, други се убедени дека целата приказна е очаен обид за популарност.Во последно време кариерата на Џенифер не оди во нагорна линија. Нејзиниот албум „This is me…Now“ не помина најдобро на топ листите, додека турнејата е пред колапс поради скапата цена на картите. Ако кон тоа се придодаде имиџот на арогантна дива, кој го има Џен, нештата не и одат во прилог. Токму затоа и е потребен мал скандал, што повторно ќе го сврти вниманието кон неа.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Шетаат две нули по пат и здогледу-
ваат една осмица.
-Види ја,сељанка,врзала каиш!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1818.- Францускиот научник Рене Лаенек во Париз,...
1874.- Умре Јонас Ангстрем, шведски физичар и...
1905.- Во Париз е роден Жан Пол Сартр, француски...
1935.- Во Париз (од 21 до 25 јуни) е одржан...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби