Џеј Ло со жешко видео за ,,Cambia El Paso"

Латино дивата, Џенифер Лопез (51) не се шегува кога вели дека го живее најдоброто време во нејзиниот живот. Мега популарната пејачка, која преку ноќ ја прекина врската со Алекс Родригез и му се врати на Бен Афлек, сега повторно ја подига атмосферата со жешкото видео за летниот хит ,,Cambia El Paso".-Пресреќна сум. Знам дека луѓето секогаш се прашуваат. Како си? Што се случува? Дали си во ред? Ова е тоа. Никогаш не сум била подобро. И сакам луѓето кои што се грижат за мене, како што јас се грижам за нив, да знаат дека стигнав на место во мојот живот кога одлично се чувстувам со себе. И мислам дека кога еднаш ќе стигнеш до тоа место, започнуваат да ти се случуваат неверојатни нешта кои никогаш не си ни претпоставил дека може да ти се случат. Сакам сите да знаат дека ова е најдоброто време во мојот живот, истакна Лопез во интервјуто за Apple Music.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
една баба оди на лекар.Кога докторот ја прашува што е проблемот таа му вели дека многу прди, прдежите не се слушаат но многу смрдат.Докторот и дава лекови и и вели да се врати на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1685.- Лондон го зафати голема епидемија на чума...
1939.- Советските единици врз основа на...
1943.- Во селото Подвис, кичевско почна да...
1961.- Со основано сомнение дека е жртва на...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби