Меган Фокс е минато: Брајан Остин Грин има нова девојка

По разделбата со Меган Фокс, актер и водител Брајан Остин Грин е забележан со друга девојка, овојпат – 21 година помлада од него.Се работи за Кортни Стоден – позната американска водителка, манекенка и пејачка. Таа и ѕвездата од ТВ-серијата „Беверли Хилс“ биле фатени од папараци, при прошетка и ручек во градот Агура Хилс, Калифорнија, САД.

Остин Грин (46), во својата интернет-емисија минатиот месец објави дека се разделиле со Меган Фокс, по 15 заеднички години и 10 години брак. Тие имаат и три сина.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Детето и вели на мајка си:
- Мамо, види, секојпат кога му давам на кучето колаче му се крева опашката.
- Сине, не му ги давај сите, чувај малку и за татко ти.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
138.- Умре римскиот цар Публиј Еилиј Адријан, кој...
1509.- Роден е Жан Калвин, верски реформатор,...
1559.- Умре францускиот крал Анри Втори, татко...
1774.- По шестогодишната војна меѓу Русија и...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби