ФОТО: Холивудските ѕвезди позираат пред камерите на Vanity Fair

Како и секоја година, така и оваа, дружењето по доделувањето на Оскарите продолжува на традиционалната забава организирана од Vanity Fair.

Актери, режисери, продуценти, менаџери, агенти, музички ѕвезди и многу други лица од светот на шоубизнисот продефилираа пред фотографите, непосредно пред да се опуштат и да уживаат во забавата. Како и секогаш, модниот избор на некои од нив, беше малку попровокативен од вообичаено, но сè во интерес на тоа да бидат забележани.

Еве како изгледаа некои од ѕвездите кои присуствуваа на забавата, што се одржа, во Центарот за изведувачки уметности „Волис Аненберг“ во Беверли Хилс.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
- Тато, да не спиеш?
- Не! Кажи што сакаш.
- Дај ми 200 денари за во град,
- Остај ме бе, нели гледаш дека СПИЈАМ!

* * *
Се јавува плавуша во Авиоимпекс:
- Се извинувам,...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
- Меѓународен ден на театрите
- Ден на здравственото воспитание на Македонија
1625.- Умре британскиот крал од шкотско потекло...
1703.- Рускиот цар Петар Велики, на утоката на...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби